• SK EN DE

O Nás

Na začiatku bola myšlienka na výrobu lesných špeciálnych traktorov, ktorá vznikla po viac ako 12- ročnom prevádzkovaní servisu lesnej techniky a bola odozvou na požiadavky zákazníkov, ktorí požadovali lesný traktor s dlhou životnosťou, ľahko servisovateľný a s parametrami zrovnateľnými so svetovou špičkou a prijateľnou cenou. Toto sa nám v plnej miere podarilo a vznikol lesný kolesový špeciál EQUUS 175N.

Prvé prototypné traktory boli vyrobené v roku 2014 a 2015, o rok neskôr už bolo vyrobených a predaných viac ako 30 kusov traktorov. V dnešnej dobe nabiehame na sériovú výrobu 3-4 traktorov mesačne. Naše traktory tak pracujú nielen na Slovensku, ale spokojných zákazníkov už máme aj v Česku, Maďarsku, Poľsku, Slovinsku, Rumunsku, Nemecku a ďalšie traktory poputujú do Francúzska, Belgicka a iných krajín.

Naša firma začínala so štyrmi zamestnancami a v súčasnosti už zamestnávame viac ako 20 pracovníkov rôznych profesií.

Ako jedna z mála firiem máme najvyšší podiel svojich vlastných komponentov v stroji (rámy, kabína, navijak a hydraulická ruka), čo nám umožňuje nielen mať pod kontrolou kvalitatívne parametre počas celého procesu výroby, ale aj pružne reagovať na nové požiadavky trhu, vyvíjať a implementovať vlastné inovatívne riešenia a v neposlednom rade udržať prijateľnú výsledného produktu.

Sme hrdí na to, že naše stroje môžu niesť označenie "Vyrobené na Slovensku".

 

Video prezentácie spoločnosti Sittrans s.r.o. a lesných traktorov EQUUS 175N

  

V prípade ďalších otázok k lesnému traktoru nás môžete kontaktovať

Táto stránka používa cookies. Viac info