• SK EN DE FR

O Nás

Na začiatku bola myšlienka na výrobu lesných špeciálnych traktorov, ktorá vznikla po viac ako 12-ročnom prevádzkovaní servisu lesnej techniky. Bolo to reakciou na odozvu požiadaviek zákazníkov, ktorí chceli lesný traktor s dlhou životnosťou, ľahkou servisovateľnosťou a s parametrami zrovnateľnými so svetovou špičkou. A to všetko za prijateľú cenu. Sme hrdí, že sa nám to v plnej miere podarilo a tým vznikol lesný kolesový špeciál EQUUS 175N.


Prvé prototypy traktorov boli vyrobené v rokoch 2014 a 2015. O rok neskôr už bolo vyrobených a predaných viac ako 30 kusov traktorov.

V dnešnej dobe sériovo vyrábame 4 traktory mesačne a celkovo sme už predali viac ako 130 ks. Svoje uplatnenie našli naše stroje nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Spokojných zákazníkov máme medzi časom aj v Česku, Maďarsku, Poľsku, Slovinsku, Rumunsku, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku či Austrálii. Ďalšie traktory poputujú do Francúzska, Belgicka a iných krajín sveta.


Naša firma začínala so štyrmi zamestnancami a v súčasnosti už zamestnávame viac ako 42 pracovníkov rôznych profesií.
Ako jedna z mála firiem máme najvyšší podiel svojich vlastných komponentov v stroji (rámy, kabína, navijak a hydraulická ruka), čo nám umožňuje mať pod kontrolou nielen kvalitatívne parametre počas celého procesu výroby, ale aj pružne reagovať na nové požiadavky trhu, vyvíjať a implementovať vlastné inovatívne riešenia a v neposlednom rade udržať prijateľnú cenu výsledného produktu.


Sme hrdí na to, že naše stroje môžu niesť označenie "Vyrobené na Slovensku".

 

Video prezentácie spoločnosti Sittrans s.r.o. a lesných traktorov EQUUS 175N

  

V prípade ďalších otázok k lesnému traktoru nás môžete kontaktovať

Táto stránka používa cookies. Viac info